MŪSU DARBĪBAS ATSLĒGVĀRDI

ERGONOMIKA

Mēs piedāvājam ergonomiski optimizētus risinājumus tieši Jūsu vajadzībām, kā rezultātā tiek radīta ilgtspējīga un progresīva darba vide birojā vai mājas birojā, kas rūpējās par cilvēka veselību, ļauj palielināt produktivitāti un labklājību.

SERVISS

Mēs vienmēr esam gatavi sniegt profesionālu konsultāciju katram klientam un veikt apmācības par mūsu piedāvātiem produktiem. Visiem mūsu klientiem nodrošinām nepārtrauktu pēcpārdošanas atbalstu vairākās valodās.

KVALITĀTE

Mūsu piedāvātie produkti ir pārbaudīti un atbilst augstākajām Eiropas kvalitātes standartu prasībām. Visiem produktiem nodrošinām 5 gadu garantiju. Mēs esam atbildīgi, pret vidi, mūsu klientiem un sadarbības partneriem.

Mūsu specialitāte ir komforta un ergonomikas risinājumi biroju un mājas biroju mēbelēm. Mēs palīdzam radīt mājīgumu cilvēka darba vidē neatkarīgi no tā vai tava darba vieta ir birojā vai mājās. Daudzu gadu tiešā pieredze šajā jomā, darbs ar pilnu atdevi un stingru pārliecību par to, ko darām, nepārtrauktā tieksme pēc jauna un inovatīva padara mūs atpazīstamus Skandināvijas un Baltijas valstīs.

Saviem klientiem vairumtirdzniecībā un mazumtirdzniecībā piedāvājam kvalitatīvus, progresīvus un uz nākotni orientētus risinājumus kas ir pamats darba efektivitātes palielināšanai un labklājībai. Mūsu produkti visā to ekspluatācijas laikā nedrīkst klientam prasīt papildus pūles, resursus un laiku. Viņu uzdevums ir labvēlīgas gaisotnes nodrošināšana katra cilvēka ikdienā.

Mūsu prioritāte ir stabilitāte un uzticamība.